MOTOROVÉ GARNÝŽE

Pohoda, komfort a zábava

Sedět v křesle a přitemnit si přesně tolik, aby sluníčko nesvítilo na televizi, nebo si ráno z postele roztáhnout závěs, podívat se jak je venku  a zase zavřít. Zatažením závěsů vytvořit soukromí a nezvednout se z pohovky. Tak přesně to Vám umožní motorové garnýže s dálkovým ovládáním. Půjčte ovladač dětem a máte klid na půl dne....

Neskutečná kvalita a komfort - to jsou motorové garnýže řady POWER. Nová HI-TECH řada s posunem ozubenými řemeny a revolučním systémem dálkového M2 NET. Plně elektronicky ovládané systémy umožňují zastavení a posun kterýmkoli směrem v každém místě kolejnice, zpomalují samy v dojezdech tak, aby pohyb závěsů byl plynulý a tichý. Mohou být i součástí inteligentních systémů ovládání domu, ovládaných počítačem a řízený třeba mobilním telefonem za zahraničí.

Následující obrázky znázorňují základní typy řady POWER

   Systémy elektrických garnýží řady POWER 541 jsou určeny především pro použití v domácnostech, kancelářích, maximální délka garnýže je  do 12 metrů. Mohou se ohýbat do pravého úhlu i do oblouku. Tichý chod ( max 36 dB ) systém předurčují do obývacích pokojů, ložnic, pracoven a relaxačních zón. Patentovaný magnetický systém Vám zaručí možnost funkčnosti i při výpadku proudu. Systém umožňuje například ovládat současně na jedné motorové garnýži i několik závěsů na několika oknech. Garnýže POWER 541 se vyrábí v několika  provedeních. POWER 541 / 1 a POWER 401 / 2. Garnýž POWER 541 /1 již má implementován radiový přijímač pro dálkové ovládání systémem M2NET, sysém autostart umožňující aktivaci pohybu závěsu i tahem za látku v příslušném směru a nastavení několika formátů v nichž se závěs automaticky zastaví.

 

  Řada POWER 571 je určená pro velké obytné místnosti, menší přednáškové sály, konferenční místnosti a divadla, maximálně do 15 metrů. Spřažené systémy až do 30 metrů.  Posouvací medium motorové garnýže  je ozubený řemen. Motorovou garnýž lze ohýbat do arkýře i plynulého oblouku. Motor lze osadit i obráceně a skrýt jej v podhledu. Po drobné úpravě lze vytvořit i oblouk motorové garnýže přez klenbu. Pozor, při ohybech je díky tření výrazně snížena maximální únosnost systému.

Mohou být s vlastním řídícím elektronickým systémem včetně dálkového ovládání, nebo součástí inteligentního systému řízení domu.

  Řada POWER 591 je určená pro divadelní nebo kongresové sály a slavnostní opony premiérových kin. Opona může být součástí komplexních systémů jako metrix. Tíchý chod s rychlostí posunu 25 cm / s pomáhá vytvořit dokonalou atmosféru sálu.

Vysoce profesionální systém garnýží  POWER 801 je určen pro velké jevištní opony o váze několika set kilogramů. Samostatný řídící panel garnýží umožní krokování a naprogramování jednotlivých posunů s přesností na centimetry. 

 

Pokud hledáte méně luxusní a stačí Vám i maličko hlučnější zařízení, máme řešení i pro Vás. Elektrickou garnýž GIFER do délky  kolem 4 metrů lze pořídit včetně dálkového ovládání do 10 000 Kč.

Systémy garnýží mohou být i do oblouků a zalomených arkýřů. Barevně jsou garnýže upravovány do jemných odstínů podle barevnice RAL.

Další informace najdete v katalogu garnýží a na stránkách výrobce garnýží MOTTURA

.