Studio JKt je pokračovatelem firmy KroN a JKtrading. Začátek je v roce 1990.

1991 - Do ČR se dováží garnýžové systémy Swish a řasící galanterie Rufletté.

1992 -  vzniká první showeroom s garnýžemi, látkami a související galanterií v ČR. Vzniká realizační část firmy. První took show v TV.  Školení obchodních partnerů designéři a architekt z Anglie. Šicí dílna v Olešovicích.

1993 - První účast na veletrhu FORARCH, zakládání franchízingových společností v ČSR a Polsku. Počátek spolupráce s firmami Drapilux, MOTTURA a EMMEBI. Celkem šest samostatných čtvrthodinových bloků v pořadu Lady Today na Primě.

1994 - Vznik samostatné společnosti Studio JKt s.r.o. Otevření showeroomu v Kostečné.

Společnost navrhuje a  realizuje veškeré instalace garnýžových systémů, vodorovných i svislých žaluzií, nabízí zakázkové šití závěsů, záclon, přehozů, potahů a dalších dekorací.

 

Realizační část společnosti zajišťovala dodávky textilních interiérů do více než 200 hotelů a nejméně stejné řady veřejných, kancelářských nebo společenských prostor.

 

Sortiment je nabízen v souladu se světovými módními trendy. Nabízené zboží je vybíráno s ohledem na účelnost i specifičnost zakázek s maximálním důrazem na kvalitu. Materiály jsou zajišťovány přímo u výrobců.

 

Na veškeré služby a dodané zboží je poskytnuta nadstandardní záruka včetně pozáručního servisu či jiných požadovaných dodatečných služeb.

            Garnýžové systémy, od dekorativních po ryze technické, se vyznačují vysokou kvalitou a jednoduchou manipulací.Variabilita  systémů umožňuje využití  pro atypické prostory, k montáži do stropu i do zdi, do arkýře i oblouku klenby. Systémy pro vodorovné a svislé řasení, japonské stěny i oponové garnýže pro závěsy o hmotnosti několika set kilogramů. Od roku 2004 zajišťujeme repase systémů MOTTURA pro EU.

           

            V  nabídce je 100.000 druhů a vzorů látek včetně  nehořlavých samozhášlivých materiálů vyhovujících  evropským normám pro použití ve veřejných a hotelových prostorech nebo naprosto neprůsvitných materiálů typu " good night "a látek typu „ Air “ , čistících vzduch.

 

Velkoobchodní sekce dodává pro více než 200 obchodních partnerů. S našimi produkty se můžete setkat i při realizacích zajišťovaných našimi obchodními partnery. Studio JKt i v těchto případech zajišťuje případné repase a inovace.

 

Reference :      Obecní dům, Národní dům na Smíchově, Divadlo Fidlovačka,  Auly VŠE, Akademie věd a Masarykových kolejí.

Zámky Červený Hrádek, Litomyšl, Náchod, Liblice, Jabkenice, Dětenice, Loučeň, paláce Kinských, Kolovratský a Furstenberský.

Hotely :_Esplanade, Holiday Inn, International, Parkhotel, Olympic, Otar, Pyramida, SAS Alcron, U tří pštrosů, U Blaženky, Don Giovanni, Panorama, Baroko, Julián, Meteor Plaza, Renessance, Diplomat, Diezenhofer, Splendid, Tranzit, Belveder a Hilton v Praze.Voroněž, Boby, a Grand v Brně, Černigov v Hradci, Imperiál, Emassy, a Pavlov v Karlových Varech, Palace v Mariánských Lázních,  Pecínov .