Služby

Společnost studio JKt navrhuje a realizuje instalace garnýžových systémů, rolet, japonských stěn, vodorovných i svislých žaluzií. Zajistíme zakázkové šití závěsů, záclon, přehozů a potahů pro generální dodavatele, velkoobchodní partnery, hotely i konečného klienta.

Sortiment je nabízen v souladu se světovými módními trendy a je neustále aktualizován.

Naši návrháři mají letité zkušenosti a zahraniční školení nebo stáže a rádi poradí a pomohou s výběrem v našich ateliérech i přímo v konkrétním interiéru.

  • Společnost Studio JKt má od roku 1990 vedoucí postavení v oblasti realizací textilních interiérů.
  • Spolupracuje s řadou architektonických ateliérů a dekoratérských studií.

Zákazník je ten, kdo rozhoduje. My můžeme poradit a vše zrealizovat podle jeho přání. Návrhář pomůže s výběrem systému, vlastností látek, barevným řešením a sladěním se zbytkem interiéru. Dobrý návrhář ctí přání klienta a jen je usměrní a jen mu ukáže nové možnosti. Pokud jsou do textilního interiéru zahrnuty i stěny, koberec, potah nábytku, jedná se až o 80 % estetického vjemu při vstupu do místnosti.

Důležitý je pro nás individuální přístup ke každému klientovi a každé zakázce.

Klient si určí rozsah služeb sám.

Zajišťujeme:

Jelikož se naše služby vyznačují poctivou a precizní prací, začali jsme uspokojovat také poptávky z jiných oblastí a naše výrobky v současné době zdobí i hrady, zámky, hotely, ale i kulturní a sportovní zařízení.

Pokud uvažujete o obměně stávajícího textilního vybavení ve vašem domácím pohodlí či pracovně nebo zcela novém vybavení v právě dokončených prostorách, bez obav kontaktujte naše zástupce a my Vám připravíme zcela nezávislou nabídku komplexních služeb.

Budeme velice rádi, když se i Vy stanete našimi spokojenými zákazníky!