Ke stažení

Zde naleznete kompletní nabídku firmy Studio JKt s.r.o. uspořádanou v katalozích jednotlivých výrobců.

katalogy :

Kompletní katalog velmi kvalitních technických hlíníkových garnýží MOTTURA, včetně motorových systémů, rolet, římských rolet, japonských stěn a žaluzií.

katalog technických garnýží, rolet, japonských stěn, římských rolet včetně motorových systémů.

Pozor, tento soubor má velikost  65 Mb a rychlost jeho stažení je odvislá od rychlosti připojení.

katalog technických garnýžíMOTTURA po jednotlivých systémech :

 ARCO 470 Univerzální garnýž vhodná pro domácnosti, kanceláře i hotely a veřejné prostory na stěnu i strop  Pro pozvolné oblouky i rohy 90 o , tahací do délky 6 m a váhy 10 kg pro oponové  členění vhodné i pro kombinaci s ostatními systémy včetně pelmetů a vzhůru řasících rolet

 

katalog řasích stuh EMMEBI a MURTRA    V katalogu naleznete jak hlavové horní řasící stuhy, tak i pásky pro řasení vzhůru, suché mechy a veškerou další potřebnou technickou galanterii. Jsou zde i ukázky způsobu řasení jednotlivých stuh.Většina řasících pásek je skladem a expedujeme je do dvou dnů od objednávky

katalog řasících stuh Ruther  Pro doplnění sortmentu jsme nabídku rozšířili o řasící stuhy firmy Ruther & Einenkel

katalog železných garnýži Tyče o průměrech 20 a 30 mm s velmi kvalitní povrchovou úpravou. Nepřeberný výběr koncovek z kovu, dřeva, keramiky a dalších materiálů.

katalog klasických kovových garnýží s povrchovou úpravou  tyče o průměrech 16 a 30 mm. Povrchová úprava patina, staromosaz a lesklý chrom.


katalog ultramoderních garnýží 
průměry 19 a 20 mm. Materiál tyčí je dřevo, nerez, upravený kov nebo acrylát. Nový systém stěnových a stropních úchytek. Kombinace materiálů včetně použití kůže nebo typu Swarovski.

katalog masívních mosazných a nerezových garnýží silnostěnné mosazné profily o průměrech 20, 30 a 35 mm s možností šňůrou tahaných systémů a silnostěnné nerezové garnýže průměru 12 a 20 mm s nerezovými úchyty a koncovkami v mnoha provedeních.


katalog moderních kovových garnýží obdélníkového průřezu kovové garnýže čtvercového nebo obdélníkového profilu.

Rolety :

rolety bez krytu s řetízkovým ovládáním

Kreslené typy závěsů a textilních dekorací

Mnoho druhů závěsů druhy typů závěsů bez rozlišení, obrázky vhodné k tisku.

Závěsy moderní